Łódź ul. Zgierska 233

wtorek, 24 maj 2016 05:35

Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych doskonałym prezentem na Dzień Matki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

teaserJaki prezent kupić na Dzień Matki? Jeszcze większy bukiet kwiatów? A może warto zainwestować w zdrowie ukochanej mamy, żony? Dzięki temu zamiast czekać miesiącami w kolejkach w placówkach publicznej służby zdrowia będzie miała szybki dostęp do kilkuset wysokospecjalistycznych usług na najwyższym poziomie w około 1000 placówkach medycznych w całej Polsce. W tym do rozwiązań dedykowanych kobietom m.in.: badań cytologicznych, konsultacji lekarza ginekologa, mammografii, usługi prowadzenia ciąży. Koszt ochrony zaczyna się od 65 zł miesięcznie.

InterRisk jeden z liderów w segmencie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce dedykowanych klientom indywidualnym, szczególną troską otacza matki oraz kobiety, które planują macierzyństwo. Klientki InterRisk mają do wyboru kilka wariantów Antidotum Plus różniących się zakresem oferowanych świadczeń. - Obchodzony 26 maja Dzień Matki jest jednym z najważniejszych świąt dla Polaków. Myślę, że warto zastanowić, czy w taki dzień zamiast kolejnego konwencjonalnego upominku, jaki zazwyczaj dajemy ukochanej matce, żonie, nie lepiej podarować im prezent, będący wyrazem rzeczywistej troski, wychodzący naprzeciw ich potrzebom. Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że Polki cenią swoje zdrowie, bardziej niż mężczyźni. Spośród kilkudziesięciu tysięcy klientów, którzy posiadają nasze indywidualne ubezpieczenie zdrowotne, kobiety stanowią około 60% i głównie to one decydują o ochronie zdrowotnej dla całej rodziny – mówi Katarzyna Rudzka, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych i Zdrowotnych InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. – W Polsce aktywnych zawodowo jest 70% kobiet w wieku produkcyjnym. Większość z nich pracuje na dwóch etatach: w pracy i w domu. Według ostatniego badania GUS Polki przeznaczają na obowiązki domowe 7 h 10 min, czyli prawie jeden dzień pracy zawodowej. Najwięcej czasu poświęcają swoim dzieciom - 2 h 47 min dziennie, 1 h 53 min - zajmuje im codzienne gotowanie, 1 h 09 min przeznaczają na sprzątanie i 1 h 21 min na pracę w ogrodzie. W tej sytuacji należy się im komfort braku kolejek do lekarzy specjalistów i nielimitowany dostęp do badań, jakie zapewnia pakiet ubezpieczeń kosztów leczenia Antidotum Plus – dodaje Katarzyna Rudzka.

Pakiet Antidotum Plus, w ramach nielimitowanego dostępu do kilkuset usług i procedur medycznych zapewnia rozwiązania dedykowane kobietom m.in.: badania cytologiczne, konsultacje lekarza ginekologa, prowadzenie ciąży oraz drobne zabiegi ginekologiczne, np. elektrokoagulację, mammografię. Z tego m.in. powodu w kwietniu br. produkt został doceniony przez niezależny portal mfind.pl, w kategorii „Ubezpieczenie dla przyszłej mamy”.* Antidotum Plus standardowo adresowany jest do osób, które nie ukończyły 65 lat. Towarzystwo zapewnia im bezgotówkową realizację świadczeń w sieci prawie 1000 przychodni medycznych o wysokim standardzie i nowoczesnym wyposażeniu, w tym placówek własnych należących do grupy Lux-Med oraz firmy Polmed. – Nasi partnerzy medyczni zapewniają najwyższy standard nieporównywalny z usługami oferowanymi przez ciągle niedofinansowaną publiczną służbę zdrowia, zwłaszcza, jeśli chodzi o dostęp do specjalistów. Jest to szczególnie ważne dla kobiet, które oprócz pracy zawodowej, poświęcają się wychowywaniu dzieci, rodzinie. Nie mogą czekać miesiącami na wizytę u specjalisty. Chcąc ułatwić im dostęp do ochrony oferujemy Antidotum Plus online, jak i za pośrednictwem agentów, upraszczamy procedury dotyczące zawarcia ubezpieczenia, rezygnując z obowiązkowej ankiety medycznej – dodaje Katarzyna Rudzka.

Dzięki temu, że nie trzeba wypełniać ankiety medycznej o stanie zdrowia, decyzja o możliwości zawarcia umowy zapada natychmiast. Zakres ochrony oferowany w ramach Antidotum Plus jest bardzo szeroki, i w zależności od wariantu, dostępny za bardzo atrakcyjną składkę - już od 65,00 zł miesięcznie (jej wysokość nie jest uzależniona od stanu zdrowia). Pakiet Antidotum Plus dla osób indywidualnych dostępny jest w czterech wariantach: Standard, Pełny, Prestiż, Komfort. Możliwe jest również ubezpieczenie w wariancie rodzinnym (pakiety: Standard Pełny, Prestiż, Komfort), dzięki czemu mamy/rodzice mogą objąć ochroną dzieci korzystając z konkurencyjnych stawek.

*produkt dla 35-letniej kobiety myślącej o macierzyństwie, źródło: mfind.pl

Informacje o InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, Vienna Insurance Group

InterRisk to jeden z wiodących polskich ubezpieczycieli obecnych na rynku od ponad 20 lat. Oferuje szeroką gamę ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, zdrowotnych i finansowych. Dzięki uniwersalnej ofercie klientami InterRisk są zarówno osoby fizyczne, jak i małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Co roku Spółka ubezpiecza milion polskich uczniów i studentów. W zakresie ofert dla firm – InterRisk jest rynkowym liderem w udzielaniu gwarancji ubezpieczeniowych.

Czytany 1246 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 maj 2016 06:08