Łódź ul. Zgierska 233

czwartek, 19 maj 2016 14:53

PZU wyróżniony podczas RISK PROJECT 2016

Oceń ten artykuł
(1 głos)

pzu logo

PZU otrzymał Złoty Medal przyznawany przez magazyn "Rynek Inwestycji". Ubezpieczyciel został wyróżniony za wdrożenie pierwszego na polskim rynku ubezpieczeniowym projektu partnerstwa dla przemysłu – PZU LAB. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali kończącej konferencję RISK Project 2016 zorganizowanej przez Risk Coach Lab i DND project. 

- Nagroda przyznana przez magazyn adresowany do przedsiębiorców pokazuje, że inicjatywa PZU polegająca na powołaniu dedykowanej jednostki do współpracy z przemysłem, została dostrzeżona na rynku i spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Rozmowy panelowe prowadzone podczas konferencji wskazały również na potrzebę budowy nowoczesnej platformy współpracy przemysłu i rynku finansowego w celu uzyskania efektu synergii i przyspieszenia rozwoju polskiej gospodarki - mówi Dariusz Gołębiewski, kierownik projektu PZU LAB. 

Głównym przesłaniem  konferencji RISK Project 2016 – „Innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu ryzykiem w przemyśle” – była wymiana doświadczeń z obszaru zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwa w przemyśle. Agenda spotkania została dopasowana do branży przemysłowej, projektowej, pożarniczej, budowlanej, energetycznej, ubezpieczeniowej, finansowej, prawniczej oraz IT.

Czytany 3269 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 maj 2016 15:28